Eyewear Brands CARTIER Gold/Brown Lens 56/140MM Mens Eyewear CT0017RS-001
100% Authentic
[[count]] visitors online
Eyewear Brands
CARTIER Gold/Brown Lens 56/140MM Men's Eyewear CT0017RS-001
SKU:
CT0017RS-001
UPC:
GRADUATION DEAL - GRADUATION DEAL
Shipping Status
In Stock -
Condition:
New With Original Box & Papers
Only 1 Left in Stock
100% Authenticity Guaranteed
100% Authenticity Guaranteed
2-Year Warranty
2-Year Warranty
Buy Now Pay Later with Affirm
Buy Now, Pay Later with Affirm
Free Shipping, Easy Returns & Refunds, +7,500 5-Star Reviews
Trustpilot
Current Stock:
1
In Stock - 100% Authentic
DETAILS
Brand Cartier
Style: CT0017RS-001
Frame Material: Rimless
Frame Shape: Rectangular
Frame Color: ---
Protection: ---
Temple Material: Buffalo Horn
Lens Color :
Brown
Eye Size: 56 mm
Bridge Size: 17 mm
Temple Size: 140 mm
Package Contents: 1 (ONE) Pair Eyewear
Additional Info: Brand new in manufacturer's box with manuals and our Certificate of Authenticity.
Shopper Approved Seal
Average Rating
5-Star Reviews
Loading reviews...
WATCH WAREHOUSE PROMISE
100% AUTHENTICITY GUARANTEED